Masaż wspomagający odchudzanie

Masaż odchudzający jest jedną z najczęściej stosowanych metod w redukcji nadwagi masaż odchudzający poznańa polega na rozbiciu i rozdrobnieniu tkanki tłuszczowej oraz na przyspieszeniu przemiany materii. Dzięki intensywnym i dynamicznym ruchom głaskania, rozcierania, ugniatania, i oklepywania zabieg masażu wspomaga usuwanie z organizmu toksyn a skóra staje się lepiej ukrwiona. Masaż ponadto zbawiennie wpływa na wzmocnienie mięśni i stawów tym bardziej, gdy są one przeciążone nadwagą.

Masaż odchudzający świetnie pomaga ujędrnić mięśnie, wysmuklić i wymodelować sylwetkę. Masaż jest jednym (bardzo ważnym) z elementów całego procesu odchudzania składającego się także z prawidłowej diety oraz aktywności fizycznej.

Masaż odchudzający Poznań wykonywany jest najczęściej w serii 10-15 zabiegów, 2-3 razy w tygodniu.

W trakcie zabiegu masażu nasi fizjoterapeuci chętnie udzielą (całkowicie za darmo) wielu ciekawych i niezbędnych informacji w jaki sposób ćwiczyć. Powiemy, które grupy mięśniowe ćwiczyć, jak intensywnie aby proces odchudzania był jak najefektywniejszy. Proponowane przez nas ćwiczenia nie wymagają wychodzenia na siłownię czy do fitness clubów. Są bowiem możliwe do wykonania u każdego w domu bez konieczności kupowania dodatkowego sprzętu do ćwiczeń.

Masaż odchudzający Poznań REHA-HELP

button1

ZOBACZ WIĘCEJ

Masaż leczniczy
Masaż głęboki
Masaż limfatyczny
Masaż sportowy
Masaż klasyczny
Masaż relaksacyjny
Masaż po liposukcji
Masaż wspomagający odchudzanie
Masaż redukujący cellulit

Powrót