Masaż

Masaż Poznań

Serdecznie zapraszamy na profesjonalny zabieg masażu do Centrum REHA-HELP Rehabilitacja i masaż Poznań. Mieścimy się na Jeżycach, dzielnicy w samym centrum Poznania.

W REHA-HELP Rehabilitacja i masaż Poznań oferujemy następujące masaże:

Oferujemy fachową pomoc z zakresu masażu oraz innych zabiegów fizjoterapeutycznych w schorzeniach kręgosłupa, bólach stawów i mięśni. Zapewniamy profesjonalną konsultację przed każdym zabiegiem masażu leczniczego oraz innych rodzajach masażu. Wszystkie zabiegi wykonują bowiem dr Jacek Wieczorek i mgr Piotr Wieczorek – fizjoterapeuci z kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie. Praktykę fizjoterapeutyczną zdobywaliśmy w ośrodkach medycznych w Poznaniu.

Masaże lecznicze a bóle kręgosłupa – dlaczego warto z niego korzystać?

Bóle kręgosłupa oraz dysfunkcje z nim związane stały się w dzisiejszych czasach jednym z najczęstszych powodów zgłaszania się do lekarza. Bóle kręgosłupa i usztywnienia mięśni skutkują ograniczeniami funkcjonowania w pracy. Wielu ludzi posiadających pasje sportowe musi również z nich zrezygnować w wyniku napięć i przeciążeń mięśni.
Poznań jest jednym z polskich miast gdzie stało się to powszechne z powodu gwałtownego postępu cywilizacyjnego. W wyniku czego większość z nas narażona jest na ciągły stres, dominującą pozycję siedzącą od najmłodszych lat, nadwagę, brak regularnego ruchu, niewłaściwą, wielogodzinną pozycję przy komputerze. Tymczasem antidotum na tego typu problemy może być profesjonalnie wykonany masaż, z którego leczniczych dobrodziejstw korzystano już przecież w starożytności.
Także uczucie zmęczenia stawów i mięśni u osób z Poznania, i nie tylko, które jeszcze nie odczuwają na tym tle dolegliwości bólowych jest powodem aby korzystać z zabiegu masażu w celach profilaktycznych.

Dlaczego masaże w Centrum REHA-HELP Rehabilitacja i masaż Poznań?

Pacjent jest dla nas najważniejszy! Jako profesjonaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w zawodzie fizjoterapeuty nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby efektywnie zwiększać standardy naszych usług z zakresu masażu i pozostałych zabiegów. Tym samym sukcesywnie podnosimy jakość życia naszych pacjentów z Poznania. Dlatego, choć na przestrzeni lat udało nam się już zyskać zaufanie pacjentów to nadal staramy się wykorzystywać wszystkie dostępne metody, aby tradycyjny masaż łączyć z nowoczesnymi technikami fizjoterapeutycznymi. Jesteśmy głęboko przekonani, że efektem naszych zabiegów nadal będzie ponadprzeciętna satysfakcja pacjentów. Odpowiednio dostosowany bowiem do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta zabieg może nie tylko skutecznie wspomóc leczenie, ale także zapewnić regenerację organizmu. Ponadto problem każdego pacjenta stanowi dla nas zupełnie odrębny przypadek. W jego pozytywne rozwiązanie wkładamy maksimum naszej wiedzy, umiejętności oraz zaangażowania w każdy zabieg.  Najlepszym tego dowodem są jakże przychylne nam opinie stałych pacjentów z Poznania i nie tylko.

Masaże w REHA-HELP Rehabilitacja i masaż Poznań to także profilaktyka.

Lecznicze działanie masażu u sportowców, rekonwalescentów czy osób z bólami kręgosłupa znane jest już od lat. Jednak masaże to zabiegi, które niosą ze sobą nie tylko lecznicze działania. Mówiąc o masażach nie sposób nie wspomnieć o ich wspaniałych właściwościach relaksacyjnych. W obecnych czasach świadomość ludzi w dużych miastach takich jak Poznań jest bardzo wysoka w zakresie zastosowania tej formy terapii także w celach pozamedycznych. Staliśmy się bardziej świadomi przez co troskliwiej dbamy o własne zdrowie. W tym celu stosujemy terapię tkanek miękkich dla rozluźnienia i przyjemności a tym samym jako profilaktykę urazów i przeciążeń stawów, i mięśni.

Każdy zabieg masażu wykonujemy w odrębnym gabinecie, dzięki czemu pacjent czuje się komfortowo.

Masaż Poznań – REHA-HELP

masaż poznań

Znajdź nas na facebooku

Powrót