Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny Poznań

Masaż relaksacyjny to znana i najbardziej popularna technika masażu. masaż relaksacyjny poznańWykonuje się go, zależnie od wskazań, różnymi ruchami, czy raczej chwytami, jednej lub obu rąk. Do podstawowych należą: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie. Dzięki różnorodności chwytów zachodzi bezpośrednie oddziaływanie bodźców mechanicznych na skórę, tkankę podskórną i mięśnie.

Zapewnia doskonałe i wręcz natychmiastowe rozluźnienie mięśni, może być stosowana również leczniczo i ze wskazaniem na rehabilitację.

Masaż relaksacyjny Poznań daje wspaniałe efekty w przypadku osób trapionych bólami pleców spowodowanych wielogodzinną pozycją siedzącą w pracy przy biurku czy w samochodzie. Doskonale pozwala się odprężyć i zregenerować siły osobom narażonym na częste sytuacje stresowe życia codziennego.

Masaż jest podstawowym i nieodzownym elementem odnowy biologicznej. W dzisiejszych czasach potrzebuje jej każdy z nas, kto jest narażony na przeciążenia mięśni, stawów. Także wszechobecny stres, czyniący niewyobrażalne szkody w naszym organizmie i będący przyczyną wielu dolegliwości wymaga szczególnej uwagi i działań go niwelujących.

Trwałe efekty są możliwe dzięki serii zabiegów wykonanych zarówno całościowo jak i na poszczególne partie ciała.

Zapraszam na zabiegi do Centrum fizjoterapii REHA-HELP w Poznaniu.

Masaż relaksacyjny Poznań – REHA-HELP

button1

ZOBACZ WIĘCEJ

Masaż leczniczy
Masaż głęboki
Masaż limfatyczny
Masaż sportowy
Masaż klasyczny
Masaż relaksacyjny
Masaż po liposukcji

Powrót