Masaż Poznań - REHA-HELP

2015-11-24 23:07

ADRES I KONTAKT

ul. Szamarzewskiego 2/3

60-516 Poznań

(róg od Kraszewskiego)

dr Jacek Wieczorek
fizjoterapeuta

mgr Piotr Wieczorek
fizjoterapeuta

Rejestracja telefoniczna:

tel. kom. 508 390 467

tel. kom. 508 059 293

reha-help@wp.pl

masaż poznań

Masaż Poznań

   Zawrotne tempo życia, stres, a także siedzący tryb życia - to tylko nieliczne przykłady czynników mogących być potencjalną przyczyną naszej nie najlepszej kondycji psychofizycznej. Mnóstwo osób coraz częściej skarży się przez to między innymi na bóle mięśni, a także ogólną apatię. Tymczasem swoistym antidotum na wszelkiego rodzaju dolegliwości może okazać się profesjonalny masaż, którego ponadprzeciętne właściwości lecznicze oraz relaksacyjne znane są już od czasów starożytnych.

      W ZALEŻNOŚCI OD ZASTOSOWANIA OFERUJEMY PAŃSTWU NASTĘPUJĄCE RODZAJE MASAŻU:

                    

   Jako wykwalifikowani i posiadający wieloletnie doświadczenie fizjoterapeuci nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby efektywnie zwiększać standardy naszych usług i tym samym sukcesywnie podnosić jakość życia naszych pacjentów. Zdajemy sobie bowiem sprawę z faktu, że dla satysfakcjonującej egzystencji niezbędne jest osiągnięcie pewnego rodzaju symbiozy ciała i umysłu. Jesteśmy przekonani, że odpowiednio dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta masaż może nie tylko skutecznie wspomóc, ale także zapewnić intensywną regenerację organizmu. Dlatego też problem każdego pacjenta stanowi dla nas zupełnie odrębny przypadek, w którego pozytywne rozwiązanie wkładamy maksimum naszej wiedzy, umiejętności oraz zaangażowania, czego najlepszym dowodem są jakże przychylne nam opinie stałych klientów.

   Poza stricte leczniczymi właściwościami zabiegu, jakim jest masaż warto wspomnieć o jego niezrównanych własnościach relaksacyjnych. Dotyk to bowiem znakomite narzędzie udanej terapii, która stanowi niejako ucztę nie tylko dla ciała, ale i umysłu. Przez to po każdym zabiegu możemy spodziewać się między innymi zdecydowanej poprawy samopoczucia oraz odzyskania utraconych sił witalnych, dzięki którym dysponujemy energią do podejmowania różnego rodzaju wyzwań.

   Pragniemy, aby zwieńczeniem naszych starań była satysfakcja każdego pacjenta. Dlatego, choć na przestrzeni lat udało nam się już zyskać zaufanie klientów, nadal staramy się wykorzystywać wszystkie dostępne alternatywy, aby tradycyjny masaż łączyć z innowacyjnymi technikami. Jesteśmy głęboko przekonani, że efektem naszych zabiegów nadal będzie ponadprzeciętna satysfakcja klientów, co zdaje się być dla nas najbardziej wartościowym wyróżnieniem, będącym zarazem swoistą motywacją do dalszych działań. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim trwałe przywrócenie odpowiedniej kondycji psychofizycznej, będącej podstawą poprawy jakości życia każdego z nas.

 Każdy zabieg masażu wykonywany jest w odrębnym gabinecie dzięki czemu pacjent czuje się komfortowo.

masaż na prezent